COPELLIA, Staré Město 2, 738 01  Frýdek - Místek
Tel.: 558 623 915, 559 175 025
Fax: 558 623 051
Obchodní oddělení a vedení firmy: obchod@copellia.cz, copellia@copellia.cz
Výroba razítek: razitka@copellia.cz, Výroba reklamy: info@copellia.cz


VAŠÍ POZORNOSTI BY NEMĚLO UNIKNOUT

Vysázejte si svoje razítko ON LINE.
Zde je odkaz.
sazba razítek ON LINE!

Zjistěte si nyní cenu zakázky sami.
Použijte tuto
cenovou kalkulačku!

Využijte slevu 20% na zhotovení razítka. Stačí objednat pomocí elektronického formuláře!
Nyní je zde možnost v našem copycentru
na podchodu u autobusového stanoviště v Místku
tisknout Vaše na dokumenty počkání z donesených
paměťových medií (disketa 3,5", CD-ROM, Flashdisk) !
Termotransferový tisk - GERBER EDGE digitální tisk na samolepící fólie a další zajímavé materiály určené pro použití ve venkovním prostředí. Špičková technologie trvanlivého digitálního tisku.
Co všechno GERBER EDGE dokáže - příklady použití v reklamní praxi - okenní a podlahová grafika, 3D efekty a netradiční aplikace.

Tónování autoskel
Nereflexní fólie se používá k tónování autoskel. V nabídce máme několik stupňů zatmavení a široký výběr odstínů folie. Při slunečných dnech oddalují tyto fólie přehřátí interiéru a věcí v automobilu, zabraňují přímému přehřívání lidského organismu. Díky své vysoké UV ochraně zabranují také vyblednutí interiérů vozů. Tmavší odstíny fólie pak zamezují průhledu do prostoru dodávek, pick-upů, ale i osobních automobilů, přičemž snižuje riziko možnosti vykradení vozu. Vysoce kvalitní jsou fólie sputterované, které vynikají nejlepšími optickými a technickými vlastnostmi. Doporučujeme požívat výhradně homologované fólie a kvalitní materiály.

Interaktivní multimediální prezentace - nový způsob firemních prezentací na CD disku.
Objednejte si včas!!! TISK NOVOROČENEK, výběr z více jak 300 druhů. Informace na telelefonu 558 623 915, 595 175 025, fax 558 623 051. Po dohodě se k Vám dostaví náš obchodní zástupce s katalogy.
Výroba samolepek a samolepících štítků v malých sériích, ale okamžitě. Složitý tvar nebo sekvenční číslování? U nás to není problém!
Razítka a reliefní plastotypy - kompletní nabídka razítek Trodat.
   
Pracovní příležitosti - pokud si myslíte, že můžete být prospěšní svými schopnostmi, dovednostmi a znalostmi našim zákazníkům a firmě COPELLIA sdělte písemně nebo elektronickou poštou vaše návrhy a profesní životopis.

Najdete nás zde, nebo na portálu "www.mapy.cz".

Co takhle přidat tyto stránky k Vašim oblíbeným ?


[COPELLIA] [REKLAMA] [RAZÍTKA] [DIGITÁLNÍ TISK] [FOTOKALENDÁŘE] [MULTIMEDIA] [DTP STUDIO, TISKÁRNA] [SLUŽBY] [REFERENCE] [ODKAZY] [PARTNEŘI] [TIPY A TRIKY] [NAHREJTE SI] [ČASTÉ OTÁZKY] [ÚVODNÍ STRÁNKA]