USILUJEME O SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ
1. TISK Z POČÍTAČE
Ve všech našich provozovnách tiskneme z počítače černobíle. Barevný tisk provozujeme v Ostravě a Místku. Samozřejmostí je zvětšování a zmenšování formátů, tisk do formátu A3 a používání barevných tonerů. Tiskneme na průhledné fólie, samolepící štítky nebo na termotransferový papír. Barevné tiskárny mají řadu vestavěných funkcí jako např. vícenásobný tisk, úpravu barev, editaci obrázku. Tiskárny mají dostatečnou kapacitu pro zhotovení velkého množství kopií v krátkém čase.

2. LAMINOVÁNÍ
Vaše dokumenty se stanou odolné vůči poškození zalaminováním do průhledné fólie. Kromě běžných formátů A5, A4 a A3 je možné laminovat průkazy, identifikační karty, vizitky a tiskoviny nestandardních rozměrů. Vyhovíme požadavkům na laminaci nejen do formátu A0, ale i na velkoplošnou laminaci do rozměru 90 x 240 cm. Doporučujeme pro laminování plakátů, map, výkresů nebo prezentační grafiky. U větších zakázek poskytujeme množstevní slevy.

3. VAZBA DOKUMENTŮ
Katalogy, nabídkové listy, ceníky, dokumenty a jiné tiskoviny vážeme ve formátu A4 a A5:

a) Kroužkovou vazbou pomocí vázacích hřebenů různých barev a průměrů s průhlednou titulní stránkou a zadním barevným kartonem.

b) Tepelnou vazbou do složek s průhlednou titulní stranou, jenž umožňují svázat volné listy a v okamžení vytvořit perfektní dokument. Tepelná vazba je snadná a rychlá. Design obálek dá důležitost vázaným dokumentům.

4. ARANŽOVÁNÍ VÝLOH
Ne každý obchodník je profesionál v aranžování svých výkladních skříní. Je to účinná prezentace a měla by být svěřena do rukou odborníků.

5. NÁVRHY A REALIZACE VÝSTAVNÍCH STÁNKŮ A EXPOZICÍ
Plný servis při zajištění a realizaci výstav a veletrhů ve spolupráci BVV Brno, Výstaviště Praha a pořádajícími agenturami.

6. SBĚRNA FOTOPRACÍ
Zpracování amatérské fotografie, zpracování všech druhů barevných a černobílých negativů, pozitivů, barevné a černobílé profesionální fotografie, zhotovení fotografií z diapozitivů.

7. FOTOGRAFIE NA KERAMIKU
Hrníčky, fotografie na pomníky.

8. PRONÁJEM REKLAMNÍCH PLOCH
Ve Frýdku - Místku na vybraných místech.

9. PRODEJ KANCELÁŘSKÝCH A ŠKOLNÍCH POTŘEB
Prodej reklamních stojánků, samolepících fólií, identifikačních visaček aj.

 


[COPELLIA] [REKLAMA] [RAZÍTKA] [DIGITÁLNÍ TISK] [FOTOKALENDÁŘE] [MULTIMEDIA] [DTP STUDIO, TISKÁRNA] [SLUŽBY] [REFERENCE] [ODKAZY] [PARTNEŘI] [TIPY A TRIKY] [NAHREJTE SI] [ČASTÉ OTÁZKY] [ÚVODNÍ STRÁNKA]

© COPELLIA 2005