KVALITA ZA PŘIJATELNOU CENU
Vytváříme:

1. INTERAKTIVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ PREZENTACE
Běžné firmy představují sebe nebo své výrobky tištěnými materiály. Je skvělé se prezentovat také na internetu. Nejvíce možností představení firmy nebo produktů dává multimediální prezentace uložená na CD-ROM. Obsahuje grafiku, texty, zvuky, hudbu, mluvené slovo, animace, digitální video a to vše s dynamikou počítačové hry. Věnujte svým partnerům hodnotný dárek, který budou mít vždy po ruce.

Reference z oblasti zpracování multimediálních prezentací:

Firemní prezentace Macromedia Director, Shockvawe, Lingo
Výtahy Ostrava, SKC Invest, ABC Enterprise, Copellia reklama ........

2.PREZENTACE NA INTERNETU A WWW STRÁNKY
Statické stránky v HTML kódu již mnohdy nestačí. Vyzkoušejte námi dodávané technologie flash a shockwave. Stále si myslíte, že internet se Vás netýká?
Webovské stránky Vám připravíme a umístíme na serveru po dobu 1 měsíce zdarma.

 

3. ŠETŘIČE OBRAZOVKY
Kdo by neznal "Screen Saver". Věnujte svým partnerům také jeden, právě ten propagující Vaši firmu nebo Váš výrobek. Vždy když přestanou počítač používat budou mít na obrazovce informace, které nepřehlédnou. Připravíme scénář, naprogramujeme kód a právě váš screen saver může být na světě.

4. ANIMOVANÉ REKLAMNÍ PROUŽKY
Je to sice drobnost, ale můžete si nechat vystavit reklamu někde na internetu. Pak vězte, že naše animované bannery jsou určitě ty z nejlepších.

5.MULTIMEDIÁLNÍ STUDIO - DIGITÁLNÍ VIDEO A FOTOGRAFIE, HUDBA, ZVUK
Připravit podklady pro prezentaci je snadné, pokud máte k dispozici vhodnou techniku. U nás své zázemí jistě najdete. Digitální foto a kamera, nelineární střih videa, trikové efekty, technika pro komponování hudby, nahrávání a zpracování zvuku je Vám k dispozici.

Kontaktujte přímo Ing. Zbyňka Stuchlíka na tel. 602 74 88 11 nebo napište.

   

[COPELLIA] [REKLAMA] [RAZÍTKA] [DIGITÁLNÍ TISK] [FOTOKALENDÁŘE] [MULTIMEDIA] [DTP STUDIO, TISKÁRNA] [SLUŽBY] [REFERENCE] [ODKAZY] [PARTNEŘI] [TIPY A TRIKY] [NAHREJTE SI] [ČASTÉ OTÁZKY] [ÚVODNÍ STRÁNKA]

© COPELLIA 2005