RAZÍTKA TYPOVÁ  
Datumovky
Skutečného profesionála poznáte i podle razítek. Samobarvící razítko pro otisk data nebo číslování je téměř nutností. TR 4800 výška písma 3 mm, TR 4810 výška písma 3,8 mm. Datumovka v kovovém provedení TR 5030.
Datumovky s textem
Datové razítko s tiskovou deskou pro individuální text. Výšku reliéfu data lze přesně vyrovnat s výškou reliéfu textu. TR 4850 výška písma datumu 4 mm, otisk maximálně 41 x 24 mm. Datumovky s textem v kovovém provedení TR 5460, TR 5440 a další.
Číslovačky 6 - 8 místné
Plastové TR 4846 výška písma 4 mm - 6 míst.
Kovové robustní číslovací razítka pro vysoké nároky s šesti, osmi místy s výškou písma 4 nebo 5 mm např. TR 5546, TR 5558 aj.
Textová razítka
Používáte-li častěji stejný text, ušetří Vám Trodat hodně času. Texty ZAPLACENO, DOPORUČENĚ, DOBÍRKA, STORNO, KOPIE, ZAÚČTOVÁNO, SPĚCHÁ, LETECKY, S DORUČENKOU, FAX v provedení plastovém a kovovém.
Razítka samosestavovací - TYPOMATIC
Naše společnost je závislá na rychlé a flexibilní informaci. Razítkové texty by se proto měly měnit stejně rychle jako situace v kterých je potřebujete. Typomatic Vám umožní kdykoli čistě a snadno tisknout libovolný text.
 

Poznámka: Zmíněná razítka jsou běžná a zdaleka nevyčerpávají výrobní program TRODAT.

Podrobné informace Vám rádi poskytneme. razitka@copellia.cz


[COPELLIA] [REKLAMA] [RAZÍTKA] [DIGITÁLNÍ TISK] [FOTOKALENDÁŘE] [MULTIMEDIA] [DTP STUDIO, TISKÁRNA] [SLUŽBY] [REFERENCE] [ODKAZY] [PARTNEŘI] [TIPY A TRIKY] [NAHREJTE SI] [ČASTÉ OTÁZKY] [ÚVODNÍ STRÁNKA]

© COPELLIA 2005